У вересні ми разом з креативною агенцією Bickerstaff.108 запустили стажування для ВПО.
7 людей протягом місяця працювали та навчались разом з бікерставчанами.
Чому цей проєкт важливий, як все відбувалось та що далі?
За даними Міжнародної організації з міграції, вже понад п’ять мільйонів українців втратили свої домівки та були змушені шукати новий дім. Перед ними стоїть непросте завдання почати життя спочатку.
56.2% ВПО наразі без роботи й активно її шукають, як повідомляє Міністерство інфраструктури України.
Ми помітили, що якщо ввести в пошук “робота для переселенців у Києві”, то переважна більшість вакансій будуть пов’язані з роботою касиром, менеджером з роботи з клієнтами або продавцем.
Що можуть зробити українські бізнеси?
Важливо не стояти осторонь. Щоб допомогти переселенцям, бізнеси можуть створювати альтернативи – активно наймаючи/створюючи стажування для вимушено переселених осіб, надаючи можливість отримувати стабільний дохід та досвід.
Як це допоможе ВПО?
Люди матимуть можливість отримати знання та практику. Зможуть додати собі це в портфоліо й розпочати шлях в новій індустрії.
Чому це потрібно бізнесу?
Чим швидше ми допоможемо людям котрі опинились під час бурі в складних обставинах, тим швидше наша країна переможе не тільки росію, а й економічну кризу і всі можливі соціальні прірви.
Запевняємо вас, що сердечка українців та українок будуть значно прихильніші до бізнесів, які вирішили підтримувати тих, хто втратив домівки.
Перший пішов
Стажування в креативній агенції Bickerstaff.108
Bickerstaff.108 прийняли сім стажистів до команди, щоб допомогти їм знайти свій шлях у світі креативу.
Ілля Ануфрієнко, засновник та креативний директор в Bickerstaff.734 так розповідає про рішення допомогти: “Ми розробили програму котра дозволяє людині підтримувати своє фінансове становище й поєднувати дуже інтенсивну теоретичну складову й велику кількість реальної практики, щоб знання трансформувались в навичку”.
Кожен стажист отримав ментора з-поміж досвідчених бікерстафчан – надійне плече, поруч з котрим можна і порадитись, і пожалітись, і порадіти разом.
Також ми проводимо інтенсив лекцій – про розвиток креативної індустрії, ключові процеси в агенціях, пошук і реалізацію креативних ідей, долучаємо стажистів до практичних завдань, над якими самі працюємо.
Який розвиток матиме проєкт?
Ми плануємо під’єднати українські освітні проєкти та бізнеси й вибудувати таку модель: людина обирає професію та проходить безоплатне навчання, після цього вона потрапляє на стажування, після стажування вона або залишається працювати в проєкті, в якому стажувалась, або ми пропонуємо їй вакансії в інших проєктах.
Якщо ви – бізнес, який хоче долучитись до проекту стажувань для ВПО – пишіть нам: nesami.ua@gmail.com