Олександра має досвід роботи маркетологинею переважно в IT-секторі на керівних посадах. Завдяки цьому Саша знає, як будувати злагоджену та ефективну систему роботи команд. Також дівчина займається журналістикою. З початку повномасштабного вторгнення вона знімала та описувала події в Київській, Чернігівській, Донецькій, Луганській, Запорізькій та Херсонській областях.
Протягом року (2022–2023) Олександра працювала над українським незалежним медіа «Ікла», як стратегиня та голова відділу журналістики.
Завдяки тривалій комунікації з місцевими мешканцями прифронтових територій Олександра зрозуміла, що існує потреба в комплексній системі евакуації, так і зʼявився проєкт НЕ САМІ.
Олександра є рестораторкою та співвласницею декількох гастропроєктів у Києві, тому має великий досвід роботи з людьми та реалізації проєктів від ідеї до втілення. Також Олександра має досвід роботи у креативних комунікаціях, бо працювала в рекламних агенціях як стратегиня.
Дівчина з родиною переїхала з Донецька у 2014 році, тому на собі відчула, що таке війна, вимушений переїзд, регіональні відмінності, проблеми адаптації переселенців, відсутність підтримки від держави тощо.
Від початку повномасштабного вторгнення:
- налагодила систему харчової допомоги від своїх закладів, завдяки якій щодня протягом двох місяців було нагодовано близько 1500 людей;
- працювала над українським незалежним медіа «Ікла», від початку існування проєкту, як стратегиня та головна менеджерка;
- завдяки розумінню контекстів ВПО та небайдужости до України й суспільства стала співзасновницею проєкту НЕ САМІ.
Медіа
Працює маркетологинею близько 8 років, 5 з них на посаді СМО. Родом з Донеччини, тому має багато близьких, які зіштовхнулися з наслідками війни та окупації.
Після початку повномасштабного долучилася до кібервійськ України та запустила проєкт «Пальма Мерцалова», який був покликаний розвінчувати міти про Донеччину та Луганщину. Завдяки цьому проєкту пощастило познайомитися з командою НЕ САМІ та запустити рубрику «Голоси окупації», адже відео привернули увагу проукраїнського населення на окупованих територіях. У серії роликів українці хотіли особисто розказати про те, що ані Луганськ, ані Донецьк не забули, де їх справжній дім, і чекають на перемогу.
Наразі Тетяна працює маркетологом у воєнній галузі, а у вільний від роботи час займається волонтерством. Уважає, що НЕ САМІ — важливий та унікальний проєкт з точки зору підходу до евакуації населення. Коли мова йде вже не просто про евакуацію, а про можливість почати нове життя, зменшити ризик, що українцям доведеться повертатися під обстріли через складнощі адаптації та фінансові проблеми.
Ольга закінчила університет за спеціяльністю «видавнича справа та редагування». Відтоді працювала в цьому ж університеті викладачкою паралельно з роботою журналістки та редакторки в незалежному українському медія «Ікла». Наразі Ольга є редакторкою у видавництві «Основа» і головою відділу видавництва в ГО «РОБИМО ВАМ НЕРВИ».
Вона уміє зробити текст не просто правильно написаним, а структурованим, емоційним, таким, який повпливає на людей. Усі ці навички безумовно стануть у пригоді для проєкту НЕ САМІ .
Павло багато років займається продюсуванням музики й роботою зі звуком. У 2022 він працював над монтажем звуку для видання «Ікла»! Наразі розвиває власний музичний проєкт «Berliner Doner», для якого самостійно продюсує музику й голос. Маючи вищезгаданий досвід, Павло чудово розуміє як мають звучати сучасні інформативні ролики! Це дозволяє проєкту «Не Самі» мати впевнено говорити та максимально ефективно розповсюджувати інформацію про свою діяльність у мережі.
Марія — архітекторка й ілюстраторка, має досвід роботи в ролі артдиректорки, створює власні роботи як в digital, так і на полотнах.
У пошуках того, як бути корисною для суспільства, останні кілька років Марія розробляє айдентику для українських соціальних, культурних та волонтерських проєктів. Для неї, як дизайнерки, важливо за допомогою візуальних елементів передати цінності команди й допомогти в комунікації з цільовою авдиторією.
Анна має художній бекграунд, навички малювання та досвід понад 3 років роботи графічним дизайнером. Серед її доробку створення пакувань, оформлення стилю соціяльних мереж освітніх проєктів, розробка наліпок для військових.
Зараз вона є частиною команди незалежного українського медіа «Ікла» як одна з дизайнерок та проєкту НЕ САМІ.
Сама Анна двічі рятувалася від війни, розв’язаної росіянами, та вдвічі втрачала дім, починаючи все з нуля. Через це вона розуміє страхи підопічних НЕ САМІ, які бояться покинути все й вчитись жити наново в чужому місті. І в цьому вона вбачає найважливішу місію ГО: забезпечити людей не просто евакуацією, а підтримкою і опорою на початку нового етапу в житті.
Життя в русі, робота також. Соля створює анімації вже понад 4 роки, чим допомагає привернути увагу в мережі до проєкту НЕ САМІ. У час, коли контенту стало занадто багато, вона робить так, щоб про НЕ САМІ могли дізнатись усе більше людей.
Владислав працював керівником ресторанів Києва, тому має хист до комунікацій і стратегій розвитку бізнесу. З початку повномасштабного вторгнення вирішив присвятити свою діяльність соціально важливим проєктам і мріяв спробувати себе в маркетингу й побудові брендів. З цим запалом продовжує працювати у інклюзивній пекарні Good bread і за пів року зробив більше, ніж 20 партнерств із нуля (медійних, соціальних, ресторанних тощо).
Тому він із вже наявним досвідом поєднує роботу в ГО «НЕ САМІ» й допомагає у розвитку. Може організувати партнерство / знімання / фотосесію / колаборацію завдяки комунікації та прекрасним знайомствам, щоб про НЕ САМІ дізналися ще більше людей.
Відділ турботи
Олена керує відділом турботи в проєкті НЕ САМІ, вона знає особисто кожну людину, що знаходиться на програмі підтримки, займається налагодженням роботи менеджерів(-ок) та розвитком можливостей адаптації та соціалізації для людей, що вимушено переїхали.
Раніше Оленка близько чотирьох років працювала керівницею магазину з великим колективом та чималим потоком відвідувачів, де навчилася комунікації з різними людьми, менеджерській роботі та вирішенню термінових завдань.
Також вона брала участь у програмі наставництва для дітей сиріт, де проходила різні тренінги. Наразі допомагає їй краще розуміти дітей у програмі НЕ САМІ.
Олена за освітою педагогиня, тому швидко та легко налагоджує комунікацію з дітьми та їхніми батьками. Наразі вона займається кондитерською справою. З початком повномасштабної війни випікає різних смаколиків для переселенців.
Про ГО НЕ САМІ дізналася від дочки Олександри і вирішила долучитися до чудового проєкту, щоб мати можливість допомагати дорослим та діткам, постраждалим у цій страшній війні. Батько Олени родом із Луганської области, тому вона розуміє біль вимушено переселених осіб. Навідати, допомогти, вислухати, познайомити з містом, оформити документи, зустрітися з лікарем, потішити смаколиками, помріяти разом про мирне майбутнє — саме так проходять її зустрічі в просторі КО-ХАТИ. І, як домовились з одним з евакуйованих, Олена мріє «після перемоги обов’язково поїдемо відбудовувати міста та села Луганщини та Донеччини!»
Віка — журналістка-комунікаційниця, має досвід роботи у сфері розвитку суспільної медіаграмотности та боротьби з дезінформацією на державному рівні.
Після 9 років життя у Варшаві, вона повернулася в Україну, аби застосувати всі здобуті знання й навички вдома та почати розвивати свою країну вже сьогодні.
Проєкт НЕ САМІ став для Віки не тільки суспільно важливим душевним пазликом, якого так не вистачало, але й чудовим місцем для особистісного розвитку та відкриття власних невідомих суперможливостей.
Галя — мешканка Івано-Франківська, за освітою педагогиня.
Більше 15 років Галя працювала в Італії, де присвятила своє життя допомозі та підтримці людей старшого віку.
Не з чуток знає, що чужого горя не буває та добре розуміє, як бути корисною, правильно вибудовувати комунікацію з людьми та знаходити магічні ключі до їхніх сердець.
Лілія – за освітою економістка, крута знавчиня торгівельної справи.
Як і її сестра Галина (яка теж працює в НЕ САМІ), Ліля більше 15 років працювала в Італії, де доглядала за старшими людьми. Вміє раціонально підходити до вирішення складних задач та вкладатися у справу всім серцем. Вона ретельно аналізує дані та влучно вміє знайти спосіб їхнього застосування.
Головною своєю перевагою у роботі з людьми вважає надвідповідальність.
Анастасія має досвід роботи координаторкою ГО «Українська Волонтерка Служба» у Львові. Завдяки цьому Настя вміє комунікувати з іншими ГО, потенційними партнерами. Також під час цієї роботи успішно займалася франдрайзингом для реалізації власних заходів та проєктів.
З 2015 року вона займалася волонтерством разом зі своєю бабусею та мамою і продовжує зараз. Настя розуміє наскільки важливо допомагати та не залишатися байдужою.
Сама Анастасія з Донецької области та двічі була вимушена евакуюватися збатьківщини, тож при спілкуванні та допомозі евакуйованим переживає їхній біль як власний. Проєкт НЕ САМІ вважає важливим та цінним, оскільки вона знає як важко без жодної підтримки залишати свій дім.
Сергій народився й провів все життя до початку війни в Україні на Донеччині.
Він займався фермерством й особисто перевозив свою продукцію в різні точки Донецької области та всієї України. Через те, що його справа була тісно повʼязана з перевезеннями, Сергій чудово знає дороги Донеччини, Луганщини й інших регіонів України. Після початку війни в 2014 році був вимушений переїхати. До повномасштабного вторгнення в 2022 році працював водієм, оскільки через війну втратив свої ферми.
Хочеш до нас?
Заповнюй форму і ми з тобою зв’яжемось!
Якщо ти не отримав відповідь протягом 14 днів – не засмучуйся та слідкуй за вакансіями в наших соц. мережах, можливо, наступного разу нам знадобишся саме ти <3